Kryeministri Edi Rama ka uruar festën e fëmijëve e cila përkon dhe me datën 1 qershor që shënon një tjetër rihapje në Shqipëri.

Nga sot fëmijët në gjithë Shqipërinë do rikthehen për herë të parë pas pandemisë në çerdhe e kopshte. Kryeministri me një foto në FB uron fëmijët, prindërit e gjyshërit për Festën e 1 Qershorit.

 

 

STATUSI NGA EDI RAMA

MIRËMËNGJES 😊

Sot festa e 1 qershorit është vetë rikthimi në kopsht dhe çerdhe👫❤️

Gëzuar fëmijëve, prindërve, gjysheve e gjyshërve🙏

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb