Teksa sot fëmijët festojnë 1 qershorin, vjen një urim nga kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta.

Në një mesazh në ‘Facebook’, Meta thekson se nevojitet një Shqipëri më e mirë, e sigurt për të bekuar të ardhmen e fëmijëve. “Gëzuar 1 Qershorin të gjithë fëmijëve shqiptarë.

Ne duam një Shqipëri të mundësive për ta, të sigurt dhe të bekuar për të ardhmen e tyre.”, shkruan Meta.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: