Presidenti i Republikës, Bajram Begaj iu është bashkuar reagimeve me rastin e 14-vjetorit të anëtarësimit të Shqipërisë në NATO.

Begaj në një mesazh në ‘Facebook’ thekson se vendi ynë është krenar që është pjesë e aleancës më të fuqishme dhe të suksesshme në botë.

MESAZHI I BEGAJT
14 vjet Shqipëria në NATO! Krenarë që jemi pjesë e aleancës më të fuqishme dhe më të suksesshme në botë! Krenarë që jemi kontribues për paqen dhe sigurinë!
#Westandtogether
#Strongertogether

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb