Ambasadorja e BE në Shqipëri, Cristiane Hohman i është bashkuar aktivitetit të zhvilluar në 25-vjetorin e krijimit të shkollës së Magjistraturës.

Në fjalën e saj, ambasadorja e BE tha se magjistratët e rij kanë sfida të mëdha përpara.

Më tej shtoi se detyra e dytë është t’i shërbejnë vendit dhe të mos bien pre e presioneve gjatë rrugëtimit të tyre.

“Unë i uroj shumë suksese në karrierën e tyre dhe të arrijnë t’i shërbejnë me sukses vendit të tyre”, tha ajo.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: