Teksa është mbyllur afati për dorëzimin në KQZ të listës së kandidatëve për anëtarë të Këshillave Bashkiakë, zbardhen emrat e propozuar nga koalicioni ‘Bashkë Fitojmë’ i grupit të Berishës dhe Partisë së Lirisë, PBDNJ-së dhe PDK.

Bëhet fjalë për disa bashki.

BASHKIA BERAT

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

BASHKIA LEZHE 

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

 

BASHKIA PEQIN

 • foto galeri
 • foto galeri

BASHKIA FIER 

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

 

BASHKIA VLORE

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

BASHKIA SHKODER

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb