Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazmend Bardhi ka publikuar një video, ku shfaqet kryeministri Edi Rama, i cili dje thoshte se nuk ndihet i kërcënuar, ndërsa sot shprehet se jemi në luftë.

Bardhi thotë se Shqipëria ka në krye të vendit një kryeministër të skaduar, që sapo është zgjuar nga gjumi dhe më në fund e ka kuptuar situatën.

“Sot bërtet luftë, luftë, luftë…..por përpara një jave thoshte nuk jemi të kërcënuar! Mirë që u zgjua nga gjumi dhe e kuptoi situatën!

#kryeministëriskaduar”, shkruan Bardhi.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb