Policia e Shtetit ka ndërmarrë një plan masash për mbarëvajtjen e ndeshjes që do të zhvillohet sot mes Shqipërisë dhe Anglisë.

Përmes një njoftimi për shtyp, policia bën me dije se bizneset në stadium do të mbyllen para ndeshjes, po ashtu edhe rruga do të bllokohet në momentin e hyrjes dhe daljes së ekipit të Anglisë, nga hoteli për tek ‘Air Albania’.

Kujtojme se kjo ndeshje do te luhet pa tifoze, per shkak edhe te masave anti-covid. Ndeshja do të nisë në orën 18:00.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb