TIRANË

Në prag të sfidës së kombëtares shqiptare në Moldavi, Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka publikuar një video, përmes së cilës motivon duke iu dhënë kuarjo të fortë kuqezinjve.

Me një postim në “Facebook”, kreu i shtetit uron fitore për kombëtaren në transfertën kundër Moldavisë.

“Sot me kuqezinjtë?⚫ në sfidën e Moldavisë, duke uruar për më të mirën! ⚽??? #EURO2020”-shkruan Meta. Përballja e sotme po pritet me interes nga të gjithë shqiptarët, ndërsa ky takim do të startojë në orën 20:45 minuta.

(n.m/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb