Teksa në Kuvend do të miratohen ndryshimet kushtetuese pa dakordësinë me opozitën jashtë parlamentit, lideri i PD-së Lulzim Basha do të takojë aleatët e tij.

Gazetari Osman Stafa raporton për ‘BalkanWeb’ se takimi me aleatët do të mbahet në orën 12:30. Ky takim do të mbahet në selinë e PD-së.

Opozita e Bashkuar pritet te kete nje qendrim pas votimit te ndryshimeve kushtetuese.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: