TIRANE
Disa ditë më parë Elvana Gjata lajmëroi se në muajin janar do të sillte këngën e saj të re në bashkëpunim me këngëtarin Mozzik.

Pak minuta para publikimit të bashkëpunimit të tyre të parë, Mozzik dhe Elvana kanë vendosur të ndajnë një pjesë nga videoklipi u tyre.

“Kush mendoni që ka fituar në këtë super ndeshje? E merrni vesh sonte në orën 00:00. S’ka”, ka shkruar reperi krah postimit ku nuk kanë munguar komentet e ndryshme nga ndjekësit.

Dyshja ka lajmëruar prej kohësh se do të vinin me një bashkëpunim, i cili pritet të jetë shumë i suksesshëm.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb