Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar abonentët se do të ketë kufizime të energjisë elektrike në disa zona. Përmes një njoftimi, mësohet se stakimet do të bëhen për shkak të punimeve, ku në disa zona do të zgjasin edhe 6 orë.


09.00-14.00
Pjesërisht zona e Institutit Bujqësor


09:00-15:00
Pjesërisht rrugët “Siri Kodra”, “Reshit Petrela” pranë Dispancerisë, “Besim Daja”, pranë Medresesë, “Rruga Barrikadave”, “Ludovik Shllaku”, “Xhanfize Keko”, “Kujtim Laro” dhe “Sadik Petrela”


09:00-11:00
Zona Fushe Mezez pjesërisht

13:00-15:00
Rruga “Teodor Keko” pjesërisht
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: