Keni dëgjuar ndonjëherë për ishullin ‘South Padre’? Ai ndodhet në Amerikë dhe çdo vite tejmbushet me mbi 100 000 amerikanë, kryesisht mosha të reja të cilët festojnë në mënyra ekstreme.


Sipas ‘Daily Mail’, baret bëjnë mbi 3 milionë dollarë xhiro vetëm me pije alkoolike, por nuk mungojnë as drogërat si hashashi, kokaina dhe as orgjitë, shumica prej tyre në publik.


Forcat policore të SËAT-it e quajnë si një mision tej mase të vështirë për të ndaluar dhe sjellë në vete ‘qeflinjtë’ amerikanë. Fotot e siguruara nga ‘Daily Mail’ tregojnë qartazi çmendurinë.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb