ITALI

Një fushë e madhe me tulipan shumëngjyrësh në Arese, pranë Milanos, është në kulmin e lulëzimit të saj.

Këte pejsazh fantastik mund ta shijosh duke paguar një biletë hyrëse.

Spektakli është akoma më i bukur teksa e sheh nga qielli dhe këto pamje me dron e tregojnë më së miri këtë bukuri të natyrës.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb