Prezantuesja britanike Suzana Reid njihet ndryshe me emrin “flirtuesja” për shkak se flirton me personat që fton në emisionin “Good Morning Britain”.

Pas David Cameron, Suzana Reid ishte pjesë e diskutimeve në rrjet, pasi nisi të flirtojë me David Beckham.

“Ishte shumë mirë që ju takova këtu sërish. Oh, më duket se është nxehtë këtu, apo nuk është?,” tha ajo, ndërkohë që Beckham e komplimentoi për fustanin. “Je e mrekullueshme, dhe fustanin shumë të bukur”.
“Mos ndoshta duhet të vishja një t-shirt’, tha ajo teksa qeshte.

(d.b/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: