TIRANE

Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali ka publikuar në rrjetet sociale një fotografi me të ngarkuarën me punë të SHBA në Tiranë Leyla Moses Ones.

Spiropali shprehet se ka dalë në foto me Moses-Ones në festën e Amerikës dhe të amerikanëve, që është festë edhe e Shqipërisë dhe shqiptarëve.

  • foto galeri

Postimi i Elisa Spiropalit:

Me të Ngarkuarën me Punë të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Leyla Moses-Ones, në festën e Amerikës dhe amerikanëve që është festë edhe e Shqipërisë dhe shqiptarëve????

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb