TIRANE

Ministria e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali zhvilloi sot një takim me 24 kryetarët e njësive të Tiranës. Në një postim në facebook, ku ndan me ndjekësit foto nga tryeza, Spiropali shkruan se si progresistë nuk vetëkënaqen me punët e bëra, ndaj kjo tryezë ishte pikënisja e analizave dhe diskutimeve për të bërë më shumë.

“Me 24 kryetarët e njësive të Tiranës?në tryezë të hapur diskutimi, morëm #feedback-un e nevojshëm të rezultateve të një pune të vullnetshme ?? të bërë deri më tani.

Por si #progresistë?ne nuk vetëkënaqemi me punët e bëra, ndaj kjo tryezë ishte pikënisja e analizave dhe diskutimeve për të bërë më shumë, në çdo #qelizë formuese të #PSTiranë ? Komunikim, angazhim, punë të përditshme në terren ? me njerëzit e zakonshëm të cilëve shumë u detyrohemi ?” -shkruan Spiropali.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb