Ministrja e Shtetit për Marrëdheniet me Parlamentin, priti sot shefen e misionit të OSBE/ODIHR, Audrey Glover.

Lajmin e ben te ditur vete ministrja Spiropali, e cila thekson se e ka falenderuar Gloverin për mbështetjen e vazhdueshme ndaj Shqipërisë, për të arrirë standartet më të larta te administrimit zgjedhor. Spiropali shoqerohej nga deputeti socialist, Ervin Bushati.

Postimi i plote i ministres Spiropali:

Sot pata rastin të falenderoja shefen e misionit të OSBE/ODIHR, Audrey Glover, për mbështetjen e vazhdueshme ndaj Shqipërisë?? për të arrirë standartet më të larta te administrimit zgjedhor.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb