Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka postuar sot në facebook, foto të stadiumit nga Arena Kombëtare, ndërsa shkruan se skuadra Kuqezi e ka hak një stadium të këtyre përmasave, ndërsa një mesazh ka edhe për opozitën.

“Këtë nuk e them për patriotizëm virtual, por me ndienjën e fortë të përkatësisë si qytetare e këtij vendi ??, që deri dje përhumbte nga shëmtia e një ngrehine që mbrohej me pseudo-patriotizëm nga ata që vetëm me punën e të bukurën s’kanë lidhje.” shkruan Spiropali bashkëngjitur fotos nga pamja re e stadiumit në kryeqytet.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb