Ndërkohë që jashtë stadiumit ka pëprlasje mes dy grupimeve ultras të Tiranës dhe Partizanit me forcat e rendit për shkak të kërkesës së uniformave blu që tifozët të hyjnë me karta identiteti në impiant, në “Air Albania Stadium” ka shumë vende bosh dhe jo vetëm pas portave, por edhe në tribunën përkarshi!

Kjo është pamja e këtyre çasteve, ndërsa shpresohet që tifozët të mbushin stadiumin për t’i dhënë spektaklin e merituar derbit!

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb