OSHEE njofton se nesër më datë 2 tetor do te këte statike energjia në disa zona të Tiranës.

Sipas njoftimit të OSHEE-së, për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datën 2 tetor do të stakohet energjia në disa zona në kryeqytet.

Kështu, stakime të energjisë do të ketë në disa rrugë kryesore në Tiranë si “Pjetër Bogdani”, rruga “Vaso Pasha”, rruga “Pjetër Bogdani”, rruga “Jordan Misja” etj.

Njoftimi i OSHEE:

Njoftim për abonentët Tiranë

Stakim i datës 2 Tetor

Për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datën 2 tetor do të stakohet energjia në disa zona në Tiranë

11:00- 13:00

rruga “Pjeter Bogdani”, rruga “Vaso Pasha”

14:00 -15:00

rruga “Petro Nini Luarasi”  tek Shkolla e Baletit.

9:00-15:00

rruga “Jordan Misja”

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb