Njerëzit të cilët preferojnë aktivitetet fizike zakonisht përpiqen të qëndrojnë me duar dhe të bëjnë performancë të mirë, por imagjinoni ta bëni këtë teksa në barkun tuaj rriten dy qënie njerëzore.

Video e një nëne gjimnaste, 35 javëshe shtatzënë, e cila pret binjakë ka shokuar rrjetet sociale ndërsa qëndron me dy duar.

Julia Sharpe ka vazhduar trajnimin e saj edhe pasi doktori i ka konfirmuar shtatzëninë.
Videoja, e cila ndodhet në YouTube e tregon atë duke ecur me duar gjatë muajit të tetë të shtatzënisë.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: