Ditët e fundit po qarkullon një thashethem që ka të bëjë me kantautorin Stine dhe faktin që ai së shpejti do të bëhet baba.

Blitz ka bërë të mundur të vërtetojë se ky lajm nuk është më thashethem. Burime të sigurta pranë kantautorit Stine, konfirmojnë që ai dhe e dashura e tij së shpejti do të bëhen prindër.

“Nga muzika nuk ka asgjë të re për momentin, nga jeta personale po. Stine do të bëhet baba”- ka thënë ky burim.

Pa diskutim që i urojmë më të mirat në jetë duke dëshiruar që ky lajm i bukur të jetë burim frymëzimi për të tjera hite në karrierën e kantautorit Nesti Duka, apo siç e njohim të gjithë Stine.

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: