TIRANE

Ditën e djeshme në media qarkulloi me shpejtësi lajmi se reperi i njohur, Stresi, pasi i ka dhënë fund një herë e mirë lidhjes me Kejsin është hedhur në krahët e modeles shqiptare, Atalanta Kërcyku.

Megjithatë reperi ka reaguar ashpër, duke përgenjështruar të gjitha lajmet. “Hall të bësh foto me dikë që as nuk e njeh e ta bëjnë dashnore. Jetojmë në Shqipëri, si do shesi media rozë”, shkruan Stresi. Ky reagim i hedh poshtë të gjitha zërat se reperi është në një lidhje dhe me sa duket ai vazhdon të jetë i fokusuar tek karriera.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb