Reperi i njohur “Stresi”, që prej kohësh ndodhet në paraburgim, ia ka arritur që të urojë edhe nga qelia dy njerëz të rëndësishëm për të, me rastin e ditëlindjes.

Stresi uron babanë e tij Sali Lushaj dhe kreun demokrat Lulzim Basha për ditëlindjet, që i kanë sot.

  • foto galeri

“Sot dy persona të rëndësishēm festojn ditëlindjen. Ju uroj gjithë të mirat! Gëzuar dhe mos u dorzo!! “, shkruan ai.✌?

Arkimed Lushaj ka lëshuar edhe një mesazh të fortë për kryetarin e PD Basha, duke i thënë që mos të dorëzohet. Kujtojmë se reperi Stresi u arrestua pak kohë me parë me kokainë dhe armë, ndërsa vetë ai pretendon se arresti është politik.

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb