TIRANE

Reperi i njohur, Arkimed Lushaj ose siç njihet nga të gjithë Stresi ka një lidhje shumë të veçantë me nënën e tij. Në një ditë kaq speciale, në ditëlindjen e saj, reperi i njohur shqiptar nuk mund të qëndronte pa reaguar.

Pavarësisht kushteve në të cilat ndodhet, pasi Stresi ndodhet në burgun e Fushë-Krujës prej disa javësh, ai ka bërë një urim prekës për nënën e tij në ditën e saj të lindjes. Sot në mëngjes ai i ka befasur të gjithë me një postim nga burgu në rrjetin social Instagram.

“E shtrenjta ime mom , gëzuar ditëlindjen!!! Megjithëse nuk jam pranë teje sot fizikisht me shpirt me ke gjithmonë pranë, ti e di qe je dashuria ime me e madhe që unë kam! #tëdumom❤️ #Arkimedi&Keisi”- shkruan Stresi nga burgu. Kujtojmë që këngën me të cilën konkurron në “Kënga Magjike” ia ka dedikuar nënës së tij.


(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb