TIRANE- Këngëtari Stresi provokon me disa foto të publikuara së fundmi në rrjetet sociale.

Kur të gjithë fillojnë të rregullojnë shtëpitë e tyre me zbukurime në prag të festave të fundvitit, Stresi ka zgjedhur një bredh më special.

Ai ka postuar dy fotografi, duke mbajtur në duar një qese të madhe najloni të mbushur me kanabis, me mbishkrimin ”Ja dhe bredhi i Vitit të ri”.
Këngëtari rebel e ka pranuar edhe publikisht se është një përdorues i rregullt i marijuanës.
(ma.ar/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: