Raporti i Stresit me ish-të dashurën Keisi ka qenë gjithmonë shumë kompleks, me ulje-ngritje të shpeshta.

Pak pasi po aludohej për një ribashkim, Stresi ka bërë një status ironik që duket se po thumbon Keisin. Në një intervistë virtuale me ndjekësit në Instagram, dikush e ka pyetur reperin: “A ka goca të mira a s’ka më?”

Përgjigja e reperit ishte me spec pasi ai shkruan se është mësuar me mendjelehta, duke ndezur dyshime se ky ‘thumb’ i drejtohet ish-partneres së tij Keisit.

  • foto galeri

“Normal që ka por nuk i sheh dot do punë puna për goca të mira se ne jemi mësuar me këto mendjelehtat”-shkruan ai.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: