Vazhdojnë kërkimet në jug të Anglisë për një vajzë të re që pak pas mesnate hyri në ujërat e plazhit të Bringhton dhe për të cilët nuk dihet ende asgjë.

Stuhia Dennis ka goditur në këto orë edhe në këtë zonë dhe gruaja rreth të 20-ave, deri tani nuk është gjetur.

Vazhdojnë kërkimet nga rojet bregdetare dhe policia të cilët po patrullojnë në zonën e plazhit, raporton The Guardian.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb