Një person dërgohet i plagosur në urgjencën e spitalit në Sarandë.

Mësohet se si pasojë e stuhisë së ndodhur në këtë Sarandë, në vendin e quajtur “Ura e Gajdarit” i kanë rënë hekurat e fushës sipër dhe për pasojë është plagosur.

Sakaq nuk dihet nëse ka persona të tjerë të plagosur.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes për të verifikuar rrethanat. Gjithashtu në vendngjarje ndodhet edhe ambulanca.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb