GJERMANI- 7 të vdekur dhe 24 të plagosur, ky është bilanci i shkaktuar nga stuhia Xavier, që goditi veriun dhe lindjen e Gjermanisë.

Nga era e fortë janë shkaktuar dëme të mëdha materiale, ndërsa shumë persona ngelën të lënduar pas rrëzimit të pemëve.

‘Tgcom’ ka publikuar sot një video ku shihet se si era e fortë merr me vete tarracën e një pallati. Për më tepër shihni videon.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: