TIRANE

Suada Sherifi është një nga vajzat më të bukura shqiptare. Por ish- Miss Shqipëria së fundmi ka pranaur publikisht se ka bërë ndërhyrje estetike.

Edhe pse në pamje të parë Suada është e bukur vetë dhe nuk ka nevojë për ndërhyrje ajo ka bërë diçka të tillë edhe pse nuk e ka treguar së çfarë ka bërë. Në opsionin “Ask a question” në Instagram, një prej pyetjeve që i është drejtuar Suadës ka qenë rreth këtyre ndërhyrjeve estetike.

“Unë bëj çfarë të dua për sa kohë ndihem mirë me veten dhe shyqyr që kanë ardhur këto kohë. S`do rri të bëj si nëna natyrë këtu, por edhe ndonjë gjë të madhe nuk kam bërë se s`kam pas nevojë. Por, as jam penduar për çfarë kam bërë”, -është shprehur Suada.
Suada Sherifi ka kryer ndërhyrje, nuk e ka problem ta pranojë dhe nuk është penduar aspak që i ka bërë. Kujtojmë q ëish-Miss Shqipëria është nënë e një vajzë të vogël, Deizi.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb