SUEDI

Rejhan Bellani është vetëm 14 vjeç, por ka mahnitur me zërin e tij jurinë në një spektakël talentesh në Suedi. Rejhan, me prejardhje nga Kosova, është prezantuar në talent show në Suedi dhe ka treguar edhe një pjesë të historisë së tij.

Madje, ai ka folur edhe për vendlindjen e të atit, Kosovën, duke theksuar se ndihet mjaft krenar për të. Pas performancës së tij të jashtëzakonshme, juria është ngritur në këmbë duke e duartrokitur.
14-vjeçari ka treguar se muzikën e ka pasion dhe nuk ka studiuar në një shkollë muzike. Ndiqeni performancën e tij që i la të gjithë anëtarët e jurisë gojëhapur.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb