Përveç entuziazmit të fitores dhe kualifikimit, ekipet shqiptare duhet të gëzohen dhe për shpërblimet.

Mijëra euro do të arketohen për klubet shqiptare të cilat sot të 3-ja pjesëmarrëse arritën të kalojnë turin e parë.

Kukësi, Teuta dhe Laçi do të përfitojnë nga 500 mijë euro për shkak se sot në një mbrëmje të madhe arritën të treja të fitojnë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb