Kryeministri Edi Rama ka kujtuar përmes një postimi në facebook, sulmet terroriste të 11 shtatorit që goditën SHBA 17 vite më parë. Për kreun e qeverisë, tragjedia e 11 shtatorit ndryshoi botën.

“MIRËMËNGJES dhe me këtë kujtesë për tragjedinë që ndryshoi botën, ju uroj një ditë të mbarë”- shkruan Kryeministri në facebook.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb