Ministri i Diasporës, Pandeli Majko ka dalë në krah të Malit të Zi për sulmet e ambasadës së saj në Beograd pas miratimit të lirisë fetare. Majko shprehet se papërgjegjëshmëria serbe kërkon të imponohet, por i kujton se ka shumë kisha dhe vetëm një zot.

Pandeli
Statusi Pandeli Majkos

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb