Sulmohen dy shqiptarë nga një grup serbësh në veri të Mitrovicës.

Bëhet me dije se pas lëndimeve të marra janë dërguar për mjekim në spital.

Ndërkohë policia ka ndërhyrë menjëherë për të qetësuar situatën.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb