Është sulmuar me granatë një pikë doganore në Jarinjë të Kosovës.

Mediat atje shkruajnë se ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë.

Paraprakisht dyshohet se granata është hedhur nga ana e Serbisë.

Veç dëmeve materiale, nuk dihet ende nëse ka të lënduar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: