Lajm i mirë për Tiranën. Taulant Seferi ka kaluar COVID-19 dhe është gati për të kontribuar për bardheblutë.

Sulmuesi ka qenë një nga më të mirët për kampionët e Shqipërisë në sezonin që shkoi, duke dhënë një kontribut të rëndësishëm për titullin.

Tirana do kërkojë të përsërisë suksesin edhe këtë edicion. Pavarësisht dështimit në Europë, në kryeqytet janë optimist se gjithçka do shkojë mirë në kampionat.

Whatsapp Image 2022 08 11 At 5.54.34 Pm 11

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: