KOSOVE

Në fillim të korrikut Dua Lipa ndau me të gjithë shqiptarët lajmin më të bukur në lidhje me “Sunny Hill Festival”, që ajo organizon së bashku me babain e saj.

Këngëtarja tregoi se në 2 gusht do të performonte në Prishtinë Miley Cyrus. Duke qenë se pritjes për koncertin madhështor po i vjen fundi, Miley ka mbërritur në Kosovë.

  • foto galeri
  • foto galeri

Mediat kosovare kanë raportuar ditën e djeshme se këngëtarja me famë botërore ka arritur në aeroportin “Adem Jashari” gjatë orëve të pasdites. Miley shoqërohej edhe stafi i saj.
(BalaknWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb