Nga: ZONJA ENEIDA

4 racione mish
3 karota
2 domate
1 qepë
2 patate
Lëng limoni
1 gotë kus kus
Kripë/piper të zi
Vaj ulliri
1 lugë niseshte

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb