Nga: ENEIDA CAKERRI

3 peshq mesatarë
1 kungull
2 patate
1 degë selino
1 qepë
2 karota
1 finok
Vaj ulliri
Kripë
Piper të zi
Majdanoz/Kopër

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: