ITALI- Xherdan Shaqiri duket se po rikthehet në formën e tij më të mirë.

Anësori kosovar ka pasur probleme me përgatitjet fizike prej se është transferuar te Interi në afatin kalimtar të janarit.

Sidoqoftë, ai tashmë duket se është rikthyer në formë, dhe këtë më së miri e dëshmon goli që shënoi në stërvitjet e djeshme.

Shaqiri deri më tani ka zhvilluar 17 ndeshje zyrtare me Interin dhe ka shënuar vetëm 3 gola. (Klikoni më poshtë për të parë videon)

Che gol di Xherdan Shaqiri oggi in allenamento!What a goal!

Posted by F.C. Internazionale Milano on Saturday, 2 May 2015

 

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: