Superliga e Kosovës zhvilloi sot një takim. Llapi mori një fitore të rëndësishme në shtëpinë e Drenicës me shifrat 0-1. Goli i vetëm i sfidës erdhi nga Shabani, në pjesën e parë.

Në takimin tjetër, Llapi do përballet me Trepçën, sakaq drenicakët luajnë në Suharekë ndaj Ballkanit. Superliga e Kosovës ka zhvilluar sot vetëm një ndeshje, sakaq dje u zhvilluan 3 të tjera.

 

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: