Superliga rikthehet sot me të tjera sfida. Kukësi kryesues ka shansin të shkëputet me 4 pikë në krye. Përballë ka një skuadër të fortë si Laçi që deri më tani s’ka gjetur ende fitoren e parë.

Nga ana tjetër Egnatia e Skënderbeu, dy skuadra që synojnë mbijetesën do të përballen në Rrogozhinë.

Asnjëra nuk e ka gjetur ende fitoren e parë, por sot do të kërkojnë me patjetër 3 pikët. Ndërkohë 3 sfidat e tjera të mëparshme të kësaj jave përfunduan në barazim.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb