Edhe pse sot nuk është e tija, por e ish-gruas, vilën e Tiger Woods në Florida janë të shumtë ata që e ëndërrojnë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Dhe tashmë mund ta kenë për 40 milionë euro, pasi Elin Nordegren e ka nxjerrë në shitje.


Kujtojmë se pasuria e Tiger Woods vlerësohet të jetë 1,5 miliardë dollarë dhe mund të jetë po ai që do ta blejë këtë vilë, gjithnjë nëse dëshiron apo edhe për inat të ish-gruas.Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb