SPANJA

Një rezultat surprizë vjen nga Spanja teksa Atletico Madrid është eleminuar nga një skuadër që militon dy kategori më poshtë.

UE Cornella e ka emrin ekipi surprizë që me një gol eliminoi ‘Los Colchoneros’ . Në fakt goli i vetëm i takimit për vendasit u shënua që në minutën e 7’ nga Adrian Jimenez.

Nga ana tjetër Atletico Madrid mbeti me 10 lojtarë në mintuën e 63’ Ricard Sanchez.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb