Një këngë labe si një urim për ditëlindjen e të atit, por dhe një surprizë. Bashkëshortja e kreut të PD-së Aurela Basha ka uruar të atin Xhaferr Isufi për ditëlindje nëpërmjet një postimi në “Instagram” ku shfaqet vetë e vogël në krahët e tij.

“Edhe 100 tata🎂🥂#ditelindjaebabit #happybirthday”, shkruan Aurela Basha përbri fotos ku shfaqet me bishtaleca e fjongo një model i preferuar për fëmijët aso kohe, ndërsa nuk mungojnë dhe shumë tipare të dy vajzave të çiftit Basha, Dafina dhe Viktoria.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb