Martesa e Sylvester Stallone dhe Jennifer Flavin mund të ketë marrë fund. Asnjë thashethem asnjë deklaratë publike, por një e dhënë ka ngjallur dyshim. Aktori hollivudian ka mbuluar tatuazhin e fytyrës të bashkëshortes Jennifer-it në bicepin e saj të djathtë me imazhin e qenit të tij bullstiff, i cili u shfaq edhe në filmat “Rocky”. Por kjo nuk është e gjitha. Flavin nuk e ndjek më Stallonen në Instagram, ndërsa në profilin e saj ka shpërndarë një imazh ku përqafon tre vajzat e saj dhe mesazhin e fshehtë: “Këto vajza janë prioriteti im. Asgjë tjetër nuk ka rëndësi. Të katërt përgjithmonë”.

Sylvester Stallone dhe Jennifer Flavin, e cila është 22 vjet më e re se ylli, u martuan në vitin 1997 dhe kanë tre vajza, Sophie Rose (lindur në 1996), Sistine Rose (1998) dhe Scarlet Rose (2002). Nga martesa e tij e mëparshme me aktoren Sasha Czack, aktori i Hollivudit kishte Sage, i cili vdiq në vitin 2012 nga arresti kardiak, dhe Seth.

  • foto galeri
  • foto galeri

Ndërkohë, zëdhënësi i shtypit i Sylverster Stallone vrapoi për të shuar zjarrin që tashmë kishte shpërthyer në rrjetet sociale dhe këmbënguli se nuk kishte probleme mes çiftit, duke sqaruar tatuazhin e ri të yllit të kinemasë. “Z. Stallone synonte të përditësonte imazhin e tatuazhit të gruas së tij Jennifer, por rezultatet ishin të pakënaqshme dhe për fat të keq, të pazgjidhshme”, tha Michelle Bega. Kështu, sipas sekretarit të shtypit, yllit do t’i duhej të mbulonte imazhin origjinal me një tatuazh të qenit të tij, Butkus. “Z. Stallone e do familjen e tij. Familja Stallone aktualisht po xhirojnë një reality show së bashku, i cili së shpejti do të jetë në transmetim”, shtoi Bega.

Në korrik, Stallone kishte ndërhyrë në mediat sociale duke akuzuar producentin Irwin Winkler se i kishte lënë shumë pak nga gjithçka e mbledhur me personazhin e Rocky. Ylli, i cili është autori i temës së sagës, si dhe përkthyes dhe regjisor i disa episodeve, ka kërkuar të paktën një pjesë të parave që do t’i takonin nga Saga e famshme. “Dua të marr të paktën pak nga ajo që ka mbetur nga të drejtat e mia përpara se të shkojnë vetëm te fëmijët tuaj”, shkroi ai në një postim në Instagram, duke e paraqitur Winkler si një gjarpër.

(Tgcom24/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb