Ariana dhe Ermal Fejzullahu janë padyshim një ndër çiftet më të komentuar e më të dashur për publikun shqiptar.

Përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”, Ermali ka treguar surprizën e radhës që i ka bërë bashkëshortes së tij, Arianës, e cila pak kohë më parë solli në jetë fëmijën e katërt. Siç shihet dhe nga fotoja që ka publikuar këngëtari, shihet se ai i ka blerë një makinë luksoze të tipit “Range Rover”. “E gëzofsh Ariana”, -shkruan Ermali në videon e publikuar në “Instastory”.

640 0 5e2eff47b37c9 1 768x406
640 0 5e2eff47b37c9 1 768×406

Po ashtu, në ditën kur solli në këtë vajzën e saj, Ariana mori sërish si dhuratë një makinë “Range Rover”, por ngjyrë tjetër. Dhe vetëm pak muaj më vonë, Ermali ka vendosur që ta suprizojë sërish me një ‘bishë’ të re, e cila kushton duke nisur nga 60 mijë euro.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: