Festat e fundvitit duket se po bashkojnë Partinë Demokratike, duke i bërë bashkë në një tryezë miqësore.

Siç konfirmoi për BalkanWeb edhe gazetari Osman Stafa, ishte një ftesë nga deputeti i PD, Xhelal Mziu, të cilës iu përgjigjën pozitivisht PD e Sali Berishës si dhe një pjesë e grupit të Enkelejd Alibeajt.

Deputetja Jorida Tabaku ka ndarë disa foto nga kjo drekë, me mbishkrimin: Një dolli për mendimin ndryshe; se të duash të ndryshosh për mirë nuk të bën as të shitur e as të blerë e as peng!

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: